Ето вашето основно телевизионно ръководство за спорт на живо този уикенд · The42

петък

10 сутринта: Ден на откритите врати на Южна Африка 2, DP World Golf Tour – Sky Sports Golf.

11.45 часа: Четвъртфинал на Откритото първенство на Шотландия по снукър (повече предавания в 15:00 и 18:45) – Eurosport.

15:00: Южна Корея срещу Португалия, Световно първенство Група H – BBC One.

15:00: Гана – Уругвай, Световно първенство Група H – BBC Two.

17:00 ч.: Sharks срещу Ospreys, United Championship Rugby – TG4 и Premier Sports 1.

18.30: World Champion Challenge Day 2, PGA Golf Tour – Sky Sports Golf.

7 вечерта: Камерун – Бразилия, Световно първенство Група G – ITV1.

7 вечерта: Сърбия – Швейцария, Световно първенство Група G – ITV4.

19.35: Единбург срещу Munster United Rugby Championship – TG4 и Premier Sports 1.

19.45: Bath срещу Harlequins Premiership Ръгби – BT Sport 1.

23.15: Акценти от Световната купа – RTÉ 2.

Събота

9:30 сутринта: Южноафрикански отворен ден 3, DP World Golf Tour – Sky Sports Golf.

12 вечерта: Stormers срещу Dragons United Rugby Championship – Premier Sports 2.

12.30 ч.: Съндърланд x Милуол, Чемпиъншип – Sky Sports Футбол.

12.30 ч.: Ман Юнайтед срещу Астън Вила, Висша лига жени – Главно събитие на Sky Sports.

12.45 ч.: Полуфинал на Откритото първенство по снукър на Шотландия (по-широко предаване в 18.45 ч.) – Евроспорт.

13 часа: Зебре – Глазгоу Юнайтед Ръгби лига – Висши спортове 1.

13.10: Състезания на живо от Sandown, Aintree – Virgin Media One и ITV4.

14 часа: Клермон срещу Монпелие, Франция 14-ти – Premier Sports 2.

15:00: Холандия срещу САЩ, Световно първенство, осминафинал – RTÉ 2.

15.15: Балинер (Уотърфорд)-Балеа (Клеър), Финал за хвърляне на Monster Senior Club -TG4.

15.15: Connacht – Benetton United Rugby League – Premier Sports 1.

17:00 ч.: World Champion Challenge Day 3, PGA Golf Tour – Sky Sports Golf. ##

17.30: Глостър – Нортхемптън Премиършип Ръгби – BT Sport 1.

6 вечерта: Булс срещу Кардиф, Обединено първенство по ръгби – Premier Sports 2.

7 вечерта: Аржентина срещу Австралия, Световно първенство, осминафинал – RTÉ 2.

19.35: Leinster срещу Ulster United Rugby Championship – TG4 и Premier Sports 1.

20.05: Stade Francais срещу La Rochelle, френски топ 14 – Premier Sports 2.

23.05: Акценти от Световната купа – RTÉ 2.

неделя

9:30 сутринта: Южноафрикански отворен ден 4, DP World Golf Tour – Sky Sports Golf.

Гавин Куни
Репортажи от Катар

Вземете ексклузивните текстове и анализи на Гавин от Световното първенство по футбол през 2022 г

станете член

12.30 ч.: Уикъмб срещу Портсмут, Първа лига – Главно събитие на Sky Sports.

12.45 ч.: Moycullen (Голуей) – Torlestran (Sligo), Connacht Senior Club Football Final – TG4.

13.10: Състезания на живо от Fairyhouse – RTÉ One.

13.30 ч.: Дънлой (Антрим) срещу Слотнел (Дери), Ълстър Хърлинг финал – TG4 YouTube.

14.30: Ballyhill Shamrocks (Килкени) – Kilmacud Crooks (Дъблин) Лейнстър, старши финалист в хвърлянето – TG4.

15:00: Франция срещу Полша, Световно първенство, осминафинал – RTÉ 2.

16.30: Даунс (Уестмит) срещу Килмакуд Круукс (Дъблин), Финал на футболен клуб Лейнстър – TG4.

17:00 ч.: World Champion Challenge Day 4 PGA Golf – Sky Sports Golf.

6 вечерта: Филаделфия Ийгълс срещу Тенеси Тайтанс, NFL – Sky Sports NFL.

7 вечерта: Англия – Сенегал, Световно първенство, осминафинал – RTÉ 2.

20.05: Тулон срещу Рейсинг ’92, 14-ти във Франция – Premier Sports 1.

21.15: Канзас Сити Чийфс срещу Синсинати Бенгалс, НФЛ – Sky Sports НФЛ.

23.10: Акценти от Световната купа – RTÉ 2.