Бънтър харчи £57 968 ​​- но можеше да спечели £425 000, след като спечели финала | новини за конни надбягвания

Джон Гросик (racingpost.com/photos)

“title=” Gambler Betfair беше на 16-1 Champion Old Roan Chase Riders на Storm (вдясно) в Aintree” class=”js-imageLoader” data-at-xn=” data-br-n=” data-br-m = “data-br-w=” data-br-xw = “onclick=” return false; “>

Играчът Betfair беше 16-1 шампион Old Roan Chase Raiders On Storm (вдясно) в Aintree

Клиент на Betfair изтегли Lucky 31 и кумулативен петкратен преди финала, който спечели, и щеше да плати £425 000.

След четирима победители, клиентът реши да не се довери на любимия Credrojava 15-8 в 5.05 в Aintree и го осребри, гарантирайки изплащане от малко под £58 000.

Credrojava след това спечели кобилите с половин дължина за Harry Fry, заобикаляйки Ruby Island Challenge.

Клиентът заложи £67 на състезателите в Aintree и Ffos Las. Той беше с 16-1 победител в Old Roan Chase и също така спечели с Онър Грей (9-1) и Dingo Dollar (12-1) в Aintree, както и с шанс 7-2 Spring Meadow в Ffos Las.

Доходът беше £21 756 от Lucky 31 и £36 212 от колектора.

Бари Ор от Betfair каза: “Клиентът избра да изтегли почти £58 000 срещу своя залог от £67. Сигурен съм, че не беше лесно решение и очевидно имах смесени чувства, след като видях победата си в последната игра. Много малко хора който не би осребрил парите.

“Изборът му беше вдъхновяващ и реваншът, Dingo Dollar, се търгуваше на 251-1 на борсата Betfair, но успя да свърши работата. Успех за него.”

кредрогава 8-15 5.05 вход

потенциални печалби: £425 000 (от £67 залог)
прекарано в:
£57 968

Залаганията започнаха с треньорството на Бен Болинг чест сивокойто продължи доброто начало на сезона на треньора, като спечели встъпителния мач на Aintree по спокоен начин.

Комарджията изпадна в беда на втората спирка, когато доларов динго Той падна отзад и излезе рано в преследването на ветерани 3m1f, но Conor O’Farrell получи добра мелодия от десетгодишното момче, което стана известно и се доближи до последния и в крайна сметка спечели лесно.

Кон на буря Той винаги пътуваше зловещо в Old Roan Chase, но беше под голям натиск, когато Hitman дойде за предизвикателството да се доближи до последния. Въпреки това не беше отказано, предлагайки на клиента най-големия печеливш цена.

до Фос Лас, пролетна поляна Той се подигра на състезателите си в бягането на 2 квадратни метра с препятствия за начинаещи. просто напусни кредрогава Обратно в Ейнтри. Вкопчих се в половин дължина, за да спечеля финалното състезание за Хари Фрай – но само след като комарджията получи голяма печалба.

Прочетете следното:

Бънтър, който спечели £60 000 след PriceWise, вижда мечтаната си година да се издига до нови висоти

Спечелете гостоприемство за четирима в деня на Златната купа на фестивала в Челтнъм 2023 г.! Влизането е лесно и безплатно – всичко, което трябва да направите, е да изтеглите нашето изцяло ново приложение, да отворите началния екран и да изчакате изскачащия прозорец за влизане. Изтегли тук

Първо публикувано в 18:21 ч., 23 октомври 2022 г